Як: написати супровідний лист | reed.co.uk – News Couple
CAREER

Як: написати супровідний лист | reed.co.uk


За кожним резюме стоїть хороший супровідний лист…
Написання супровідного листа є важливою частиною майже кожної кандидатури на роботу. Вам потрібно не тільки переконатися, що він продає ваші навички та здібності рекрутерам, але також потрібно зробити це чітко і коротко, щоб переконати читача познайомитися з вами.
Ми вже розглянули, що таке супровідний лист, і ось наш покроковий посібник, який допоможе вам арот вамари

Як розпочати супровідний лист

По-перше, вам потрібно провести дослідження.
Приділіть трохи часу, щоб вивчити посаду, на яку ви претендуєте, і компанію – і використовуйте цю інформацію, щоб відповідним чином адаптувати свій супровідний лист.
При написанні супровідного листа слід з’ясувати:

  • Чим займається компанія?
  • Хто її конкуренти?
  • Хто є її цільовою аудиторією?
  • Що передбачає посада?
  • Які необхідні навички?

Після того, як ви знайдете відповіді на ці запитання, ви зможете пояснити в супровідному листі, наскільки ваші навички та здібності відповідають вимогам роботодавця.
Проведення досліджень не тільки дасть вам знання, необхідні для адаптації вашого супровідного листа та резюме до стилю компанії, але також покаже, що ви дійсно зацікавлені в конкретній посаді та компанії.

Як оформити супровідний лист

Ваш супровідний лист повинен бути добре викладеним, стислим і по суті.
Отже, для написання супровідного листа використовуйте шрифт, який легко читати, і не захоплюрикикик Жодних картинок, жодного шрифту Comic Sans і, безумовно, жодного стилю word art не потрібно.

Як довжини має бути супровідний лист?

Окрім того, щоб переконатися, що він написаний з використанням чітких абзаців, він також повутане використанен Якщо лист буде занадто довгий ви ризикуєте відхилитися від теми (і / або набриднути рекрутеру), але в разі занадто короткого листа, ви навряд чи охопите все необхідне.
Лист має укластися на половині аркушу A4 (або максимум одного аркушу), і ви будете на правильному.

Як адресувати супровідний лист

Супровідні листи повинні бути адресовані особі, яка займається розглядом кандидатів. Зазвичай це буде вказано десь у оголошенні на роботу, а якщо ні, не бійтеся дізнатися.
Почніть з відвідування веб-сайту компанії, щоб відстежити ім’я відповідного одержувача. Якщо вам не пощастило знайти інформацію на сайті, немає немає нічого поганого в тому, щоб просто фонате тови Таким чином ви не тільки зможете точно адресувати свій лист, але і також продемонструєте своривати вис ворувати свій листивано
Якщо Вам вдається знайти ім’я, адресу зверніться на ім’я «Шановний містер Сміт / Шановна місіс».
А якщо ні? «Шановний/а пан/пані» вистачить.

Як структурувати супровідний лист

Хоча не існує певних правил щодо того, як має бути структурований ваш супровідний лист, важливо переконатися, що він легко читається, якщо ви хочете справити враження на рекрутерів.
Ось приблизні вказівки щодо того, що вказати при написанні супровідного листа:

Відкриття листа – Чому ми звертаємося?

Вступний абзац повинен бути коротким і по суті, у якому слід пояснити, чому ви звертаєтеся. Також корисно вказати, де ви знайшли оголошення, наприклад, що воно розміщене на Reed.co.uk. Якщо хтось порадив вам, вкажіть його ім’я в цьому розділі.
Приклад: Я хочу запропонувати свою кандидатуру на посаду ІТ-менеджера, яка рекламується на Reed.co.uk. В додатку Ви знайдете моє резюме для розгляду.

Другий параграф – Чому ви підходите для цієї роботи?

Коротко опишіть свою професійну та академічну кваліфікацію, яка відповідає цій посаді, і обов’язково вкажіть усі навички, перераховані в описі до посади.
Приклад: Як можна побачити з мого резюме, що додається, я маю більше трьох років досвіду роботи в ІТ-секторі, і я вважаю, що знання та навички, отримані за цей час, роблять мене ідеальним кандидатом на цю посаду.

Третій параграф – Що ви можете зробити для компанії?

Тепер у вас є можливість вказати, що ви можете зробити для компанії. Окресліть свої кар’єрні цілі (щоб вони відповідали посаді, на яку ви претендуєте) і розширте відповідні моменти у своєму резюме, включаючи приклади, які підтверджують ваші навички.
Приклад: На моїй нинішній посаді старшого менеджера з маркетингу в Software Company X Ltd, я відповідав за збільшення вхідних запитів клієнтів щодо наших лінійок продуктів B2B на 156% менш ніж за 12 місяців, що допомогло компанії збільшити свої доходи на 55% рік до року.

Четвертий абзац – Повторити

Тут ви ще раз підтверджуєте, що цікавитесь цією посадою, і чому саме ви підходите для цієї посади. Це також хороша можливість, щоб зазначити, що ви б хотіли зустрітися з роботодавцем для спід.вес
Приклад:
Я впевнений, що зможу досягти такого рівня успіху у вашому бізнесі та допомогти IT Company LTD створити свою репутацію як одного з найбільш швидкозростаючих виробників програмного забезпечення у Великобританії. Завдяки моєму попередньому досвіду та знанням я вважаю, що зможу якнайшвидше почати активно те спия.
Дякую за Ваш час та увагу. З нетерпінням чекаю зустрічі з Вами для подальшого обговорення моєї кандидатури.

Закриття листа
Підпишіть супровідний лист словами «Щиро Ваш» (якщо ви знаєте ім’я відповідального з найму) або «З повагою» (якщо ви цього не робите), а потім своїм ім’ям.

Ви все ще шукаєте свою ідеальну посаду? Переглянути всі доступні вакансії заразSource link

Related Articles

Back to top button